Czym się zajmujemy?:

Organizujemy zajęcia wychowawcze i programy edukacyjne dla młodzieży nieprzystosowanej społecznie oraz dzieci romskich w wieku przedszkolnym.

„Visegrad integration of difficult youth - 2nd edition”

Stowarzyszenie Przyjaciół Rodziny w partnerstwie z Základná škola, Levočská 6 ze Słowacji od 09.2015 r. realizować będzie projekt „Visegrad integration of difficult youth - 2 edition” współfinansowany ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego (Visegrad Fund).
Głównym celem projektu jest objęcie wsparciem dzieci i  młodzież pochodzącą z Polski i Słowacji. Działania przewidziane w projekcie obejmują organizację i przeprowadzenie wyjazdowych warsztatów integracyjnych, klubu internetowego oraz zajęć sportowych. Zajęcia prowadzone będą w Polsce i na Słowacji. Realizacja założeń projektowych przyczyni się do ograniczania rozprzestrzeniania się zjawisk patologicznych wśród rodzin Polskich i Słowackich poprzez przedstawienie dzieciom i młodzieży atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu.
Zapraszamy do udziału!!!
Visegrad Fund (podlinkuj odnośnik do http://visegradfund.org/)
Základná škola, Levočská 6 (podlinkuj odnośnik do https://zslevocskasl.edupage.org/)
Projekt „Visegrad integration of difficult youth” współfinansowany jest ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego (Visegrad Fund)

« powrót

 
 
 

Stowarzyszenie Przyjaciół Rodziny w Nowym Sączu

Odwiedziny: 13133185